
Крісло мішок груша iPuff "My Little Pony. Twilight Sparkle orange" Флок XXXL (100х135 см) Помаранчевий
4 685 ₴
- Під замовлення
- Код: 110376
Відправка з 10 квітня 2026Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Крісло мішок груша iPuff "My Little Pony. Twilight Sparkle orange" Флок XXXL (100х135 см) Помаранчевий»
Хочете, щоб крісло Вашої дитини було не тільки комфортним, але і безпечним? Дитяче крісло мішок "My Little Pony. Twilight Sparkle orange" від TM iPuff забезпечить безпеку відпочинку вашого малюка. Ніяких гострих і твердих кутів, ніяких розхитують ніжок і ламкою спинки. Крісло повністю безпечно для дитини будь-якого віку.
Крісло мішок відмінно підходить для дому, дитячого розважального центру, ігрової зони або стане відмінним яскравим подарунком для дитини. Купуючи дитяче крісло мішок ви отримуєте не тільки крісло, а й величезну м'яку іграшку. Від такого подарунка дитина буде у справжньому захваті.
Тепер оновити приміщення, зробивши невелику перестановку простіше простого, так як вага дитячого безкаркасного крісла складає всього 3 кг. Дитина зможе переставити його навіть без допомоги дорослого.
Крісло мішок "My Little Pony. Twilight Sparkle orange" від TM iPuff пошито з м'якого, приємного на дотик флока. Флок прекрасно "дихає", завдяки чому сидіти в ньому комфортно і влітку, і взимку. За флоком легко доглядати. Досить сухого прибирання за допомогою пилососа. При сильному забрудненні ви зможете зняти і випрати зовнішній чохол, або віднести в хімчистку.
Друк на кріслі наноситься - сублімаційним способом. Даний вид друку, дозволяє наносити яскраві повнокольорові зображення у високому дозволі. Друк з часом не тріскається, не вигоряє і зберігає свою яскравість протягом усього терміну експлуатації.
Вибираємо правильний розмір крісла мішка
Що б виходити максимальне задоволення від відпочинку, необхідно вибрати правильно не тільки тканина, але і відповідний розмір. Крісло мішок виготовляється в 4-х розмірах:
- Розмір L - ширина - 70 см, висота - 100 см. Це ідеальний розмір для дитини до 10 років.
- Розмір XL - ширина - 80 см, висота - 110 см. Це крісло підійде для підлітків і дітей старше 10 років. Дорослий теж може на ньому сидіти, але повноцінно відпочити не зможе.
- Розмір XXL - ширина - 90 см, висота - 125 див. Це крісло відмінно підійде для дорослої людини будь-якої комплекції. В такому кріслі вже зручно посидіти і відпочити біля телевізора або в сімейному колі.
- Розмір XXXL - ширина - 100 см, висота - 135 див. Цей розмір для тих хто любить відпочивати по-королівськи.
Головні достоїнства безкаркасних крісел TM iPuff:
- Для пошиву використовується тільки промислова армована нитка потрійного сплетення (підвищеної міцності);
- Подвійні шви з відстрочкою гарантують міцність і надійність меблів;
- Всі крісла мають фіксується внутрішній чохол з нетканого полотна, що дозволяє зняти зовнішній чохол для чищення чи навіть прання у звичайної побутової машинці, а фіксація із зовнішнім чохлом запобігає перекручуванню, чохлів усередині крісла;
- Защита от случайного открытия (двойной клапан на внешнем чехле состоит из липучки и молнии, кроме того - дополнительная липучка на внутреннем чехле) помешает любопытному ребёнку проверить, что внутри кресла;
- Удобная ручка для переноски кресла с дополнительными закрепами, не позволит разорвать швы самого кресла при чрезмерной нагрузке;
- Комбинированный, устойчивый к усадке наполнитель (EPS гранула 2-4 мм + холлофайбер) позволяет креслу сохранять форму, даже если в нём никто не сидит. Делает мебель боле мягкой и комфортной, а сам наполнитель максимально устойчивый к усадке;
- Надёжная транспортировочная упаковка, обеспечит доставку кресла-мешка к Вам домой без повреждений;
Каждое кресло дополнительно комплектуется:
- дополнительный пакет с 30 литрами наполнителя, которого достаточно для первой досыпки;
- официальным гарантийным талоном с реквизитами и мокрой печатью производителя, и книжкой с рекомендациями по эксплуатации;
Вся продукція TM iPuff виготовлена відповідно до стандартів ДСТУ.
Величезний вибір тканин, дозволить підібрати крісло під абсолютно будь-який інтер'єр, а декоративні та багатофункціональні пуфики зможуть не тільки підкреслити, але і стати родзинкою вашого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Наповнювач | Синтепух, Полістирольні кульки |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація | |
| Аератори | Ні |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 135 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 100 см |
| Оббивний матеріал | Флок |
| Виробник | iPuff |
| Розмір крісла | XXXL (100х135 см) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Візерунки і принти | Популярне |
| Форма | Груша |
- Ціна: 4 685 ₴

