Крісло мішок папасан iPuff "PS 4" ідеально підійде для дому, офісу, кафе, дитячого розважального центру. Крісло також можна використовувати на вулиці, літніх майданчиках або біля басейнів. Так само крісло стане відмінним подарунком досвідченому геймеру.
Форма і наповнення крісел спеціально розроблені таким чином, щоб при посадці повністю розвантажити напругу хребта і плечового пояса.
Безкаркасні крісла TM iPuff це найбезпечніші меблі. Крісла не мають гострих кутів і твердих елементів! Навіть сама гіперактивна дитина не зможе подряпатися, поставити садно або синець. А дорослі назавжди забудуть про відбиті мізинці.
Геймерське крісло мішок папасан "PS 4" пошито з м'якого, приємного на дотик велюру. Велюр - ідеальна тканина для домашнього крісла. Плюси: м'яка та приємна до тіла, великий вибір кольорів, легко чистити, можна прати, має властивість "антикіготь", тканина пропускає повітря.
Розмір крісла:
- висота крісла - 90 см;
- діаметр - 95 см;
- висота посадки - 5 - 50 см.
Головні достоїнства безкаркасних крісел TM iPuff:
- Для пошиву використовується тільки промислова армована нитка потрійного сплетення (підвищеної міцності);
- Подвійні шви з відстрочкою гарантують міцність і надійність меблів;
- Всі крісла мають фіксується внутрішній чохол з нетканого полотна, що дозволяє зняти зовнішній чохол для чищення чи навіть прання у звичайної побутової машинці, а фіксація із зовнішнім чохлом запобігає перекручуванню чохлів усередині крісла;
- Захист від випадкового відкриття (подвійний клапан на зовнішньому чохлі складається з липучки і блискавки, крім того - додаткова липучка на внутрішньому чохлі) завадить допитливій дитині перевірити що всередині крісла;
- Зручна ручка для перенесення крісла з додатковими закрепами не дозволить розірвати шви самого крісла при надмірному навантаженні;
- Комбінований, стійкий до усадки наповнювач (EPS гранула 2-4 мм + холлофайбер) дозволяє кріслу зберігати форму, навіть якщо в ньому ніхто не сидить. Робить меблі більш м'якими та комфортними, а сам наповнювач максимально стійкий до усадки;
- Надійна транспортна упаковка забезпечить доставку крісла-мішка до Вас додому без пошкоджень;
Кожне крісло додатково комплектується:
- додатковий пакет з 30 літрами наповнювача, якого достатньо для першого досипання;
- офіційний гарантійний талон з реквізитами та мокрою печаткою виробника, і книжка з рекомендаціями по експлуатації;
Безкоштовна доставка крісел за адресою здійснюється кур'єрською службою Укрпошти.
Вся продукція TM iPuff виготовлена відповідно до стандартів ДСТУ.
Величезний вибір тканин дозволить підібрати крісло під абсолютно будь-який інтер'єр, а декоративні та багатофункціональні пуфики зможуть не тільки підкреслити, але і стати родзинкою Вашого Інтер'єру
Залишилися питання? Зателефонуйте нам 096-050-55-66 або 050-425-55-66.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Наповнювач | Синтепух, Полістирольні кульки |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератори | Ні |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 95 см |
| Ширина | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Виробник | iPuff |
| Візерунки і принти | Геймерські принти |
| Колір | Синій/Чорний |
- Ціна: 4 768 ₴




