Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Крісло мішок папасан iPuff «XBOX ONE»»
Крісло мішок папасан iPuff «XBOX ONE» ідеально підійде для дому, офісу, кафе, дитячого розважального центру. Крісло також можна використовувати на вулиці, літніх майданчиках або біля басейнів. Так само крісло стане відмінним подарунком досвідченому геймеру.
Форма і наповнення крісел спеціально розроблені таким чином, щоб при посадці повністю розвантажити напругу на хребет та плечову ділянку.
Безкаркасні крісла TM iPuff це найбезпечніші меблі. Крісла не мають гострих кутів і твердих елементів! Навіть сама гіперактивна дитина не зможе подряпатися, поставити садно або синець. А дорослі назавжди забудуть про відбиті мізинці.
Геймерське крісло мішок папасан «XBOX ONE» пошито з комбінації м'якого, приємного на дотик велюру та екошкіри.
- Екошкіра - середня цінова категорія. Плюси: великий вибір кольорів, якісна і довговічна, легко доглядати. Мінуси: тканина не "дихає", легко пошкоджується домашніми тваринами, не можна прати;
- Велюр - ідеальна тканина для домашнього крісла. Плюси: м'яка та приємна на дотик, великий вибір кольорів, легко чистити, можна прати, має властивість "антикіготь", тканина пропускає повітря.
Розмір крісла:
- висота крісла - 90 см;
- діаметр - 95 см;
- висота посадки - 5 - 50 см.
Головні переваги безкаркасних крісел TM iPuff:
- Для пошиву використовується тільки промислова армована нитка потрійного сплетення (підвищеної міцності)
- Подвійні шви з відстрочкою гарантують міцність і надійність меблів;
- Всі крісла мають фіксований внутрішній чохол з нетканого полотна, що дозволяє зняти зовнішній чохол для чищення чи навіть прання в звичайній пральній машинці, а фіксація із зовнішнім чохлом запобігає перекручуванню чохлів всередині крісла;
- Захист від випадкового відкриття (подвійний клапан на зовнішньому чохлі складається з липучки і блискавки, крім того - додаткова липучка на внутрішньому чохлі) завадить дитячій цікавості перевірити, що всередині крісла;
- Зручна ручка для перенесення крісла з додатковими закрепами, не дозволить розірвати шви самого крісла при надмірному навантаженні;
- Комбінований, стійкий до усадки наповнювач (EPS гранула 2-4 мм + холлофайбер) дозволяє кріслу зберігати форму, навіть якщо в ньому ніхто не сидить. Робить меблі більш м'якими та комфортними, а сам наповнювач максимально стійкий до усадки;
- Надійна транспортувальна упаковка забезпечить доставку крісла-мішка до Вашого дому без пошкоджень;
Кожне крісло додатково комплектується:
- додатковий пакет з 30 літрами наповнювача, якого достатньо для першого досипання;
- офіційним гарантійним талоном з реквізитами та мокрою печаткою виробника, і книжкою з рекомендаціями по експлуатації;
Зручна доставка по Україні. Ви можете замовити доставку за адресою або в найближче відділення.
Вся продукція TM iPuff виготовлена відповідно до стандартів ДСТУ.
Величезний вибір тканин, дозволить підібрати крісло під абсолютно будь-який інтер'єр, а декоративні і багатофункціональні пуфики зможуть не тільки підкреслити, але і стати родзинкою Вашого інтер'єру
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Наповнювач | Синтепух, Полістирольні кульки |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератори | Ні |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 95 см |
| Ширина | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Оббивний матеріал | Екошкіра, Велюр |
| Виробник | iPuff |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Візерунки і принти | Геймерські принти |
| Колір | Зелений/Білий |
- Ціна: 4 518 ₴


Відправка з 10 квітня 2026