
Крісло мішок iPuff "Game of Thrones. Hear me roar" Флок XXL (90х125 см) Червоний
4 194 ₴
- Готово до відправки
- Код: 110366
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Крісло мішок iPuff "Game of Thrones. Hear me roar" Флок XXL (90х125 см) Червоний»
Крісло мішок iPuff "Game of Thrones. Hear me roar" пошито з флока. Крісло мішок ідеально підходить для дому, офісу чи кафе.
Форма і наповнення крісел спеціально розроблені таким чином, щоб при посадці повністю розвантажити напругу хребта і плечового пояса.
Універсальність форми крісла дозволяє сидіти в ньому з різною висотою посадки від 5 до 45 см, і з абсолютно будь-яким зручним для Вас нахилом спини.
Безкаркасні крісла TM iPuff це найбезпечніша меблі. Крісла не мають гострих кутів і твердих елементів! Навіть самий гіперактивний дитина не зможе подряпатися, поставити садно або синяк. А дорослі назавжди забудуть про відбитих мізинцях.
Друк на кріслі наноситься - сублімаційним способом. Даний вид друку, дозволяє наносити яскраві повнокольорові зображення у високому дозволі. Друк з часом не тріскається, не вигоряє і зберігає свою яскравість протягом усього терміну експлуатації.
Переваги препарату:
- м'яка тканина приємна на дотик;
- тканина стійка до впливу кігтів домашніх тварин;
- тканина має високу повітропроникність, в кріслі з флока комфортно відпочивати в будь-який час року;
- простота в догляді – тканину можна пилососити;
- при сильному забрудненні знімний чохол з флока можна випрати руками або побутової пральній машинці;
Вибираємо правильний розмір крісла мішка
Що б виходити максимальне задоволення від відпочинку, необхідно вибрати правильно не тільки тканина, але і відповідний розмір. Крісло мішок виготовляється в 4-х розмірах:
- Розмір L - ширина - 70 см, висота - 100 см. Це ідеальний розмір для дитини до 10 років.
- Розмір XL - ширина - 80 см, висота - 110 см. Це крісло підійде для підлітків і дітей старше 10 років. Дорослий теж може на ньому сидіти, але повноцінно відпочити не зможе.
- Розмір XXL - ширина - 90 см, висота - 125 див. Це крісло відмінно підійде для дорослої людини будь-якої комплекції. В такому кріслі вже зручно посидіти і відпочити біля телевізора або в сімейному колі.
- Розмір XXXL - ширина - 100 см, висота - 135 див. Цей розмір для тих хто любить відпочивати по-королівськи.
Головні достоїнства безкаркасних крісел TM iPuff:
- Для пошиву використовується тільки промислова армована нитка потрійного сплетення (підвищеної міцності);
- Подвійні шви з відстрочкою гарантують міцність і надійність меблів;
- Всі крісла мають фіксується внутрішній чохол з нетканого полотна, що дозволяє зняти зовнішній чохол для чищення чи навіть прання у звичайної побутової машинці, а фіксація із зовнішнім чохлом запобігає перекручуванню, чохлів усередині крісла;
- Захист від випадкового відкриття (подвійний клапан на зовнішньому чохлі складається з липучки і блискавки, крім того - додаткова липучка на внутрішньому чохлі) завадить допитливій дитині перевірити, що всередині крісла;
- Зручна ручка для перенесення крісла з додатковими закрепами, не дозволить розірвати шви самого крісла при надмірному навантаженні;
- Комбінований, стійкий до усадки наповнювач (EPS гранула 2-4 мм + холлофайбер) дозволяє кріслу зберігати форму, навіть якщо в ньому ніхто не сидить. Робить меблі більш м'якою і комфортною, а сам наповнювач максимально стійкий до усадки;
- Надійна транспортна упаковка, забезпечить доставку крісла-мішка до Вас додому без пошкоджень;
Кожне крісло додатково комплектується:
- додатковий пакет з 30 літрами наповнювача, якого достатньо для першої досипання;
- офіційним гарантійним талоном з реквізитами та мокрою печаткою виробника, і книжкою з рекомендаціями по експлуатації;
Вся продукція TM iPuff виготовлена відповідно до стандартів ДСТУ.
Величезний вибір тканин, дозволить підібрати крісло під абсолютно будь-який інтер'єр, а декоративні та багатофункціональні пуфики зможуть не тільки підкреслити, але і стати родзинкою вашого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Наповнювач | Синтепух, Полістирольні кульки |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | |
| Аератори | Ні |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 125 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 90 см |
| Матеріал верху | Флок |
| Виробник | iPuff |
| Розмір крісла | XXL (90х125 см) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Візерунки і принти | Популярне |
| Форма | Груша |
- Ціна: 4 194 ₴

