
Крісло мішок iPuff "Game of Thrones. Fire and blood" Оксфорд XXL (90х125 см) Червоний
2 833 ₴
- Під замовлення
- Код: 110363
Відправка з 10 квітня 2026Крісло мішок iPuff "Game of Thrones. Fire and blood" пошито з міцної тканини оксфорд. Тканина Оксфорд ― це синтетична тканина, з якої шиють одяг, рюкзаки, намети та крісла груші. Вона досить міцна, вологостійка і легко чиститься. За такою тканиною легко доглядати. Ви можете очистити щіткою, при великих забрудненнях її можна випрати.
Крісло груша з оксфорда ідеально підійде для дому, офісу, кафе, дитячого розважального центру. Крісла з оксфорда також можна використовувати на вулиці, літніх майданчиках та біля басейнів.
Форма і наповнення крісел спеціально розроблені таким чином, щоб при посадці повністю розвантажити напругу хребта і плечового пояса.
Універсальність форми крісла дозволяє сидіти в ньому з різною висотою посадки від 5 до 45 см, і з абсолютно будь-яким зручним для Вас нахилом спини.
Безкаркасні крісла TM iPuff це найбезпечніша меблі. Крісла не мають гострих кутів і твердих елементів! Навіть самий гіперактивний дитина не зможе подряпатися, поставити садно або синяк. А дорослі назавжди забудуть про відбитих мізинцях.
Друк на кріслі виконана сублімаційним способом. Даний метод друку дозволяє наносити повнокольорові зображення будь-якої складності. Друк з часом не тріскається, не вигорає, не втрачає своєї яскравості. Крісло з сублімаційного печаткою можна прати в пральній машинці.
Вибираємо правильний розмір крісла мішка
Щоб отримувати максимальне задоволення від відпочинку, необхідно вибрати правильно не тільки тканина, але і відповідний розмір. Крісло мішок виготовляється в 4-х розмірах:
- Розмір L - ширина - 70 см, висота - 100 см. Це ідеальний розмір для дитини до 10 років.
- Розмір XL - ширина - 80 см, висота - 110 см. Це крісло підійде для підлітків і дітей старше 10 років. Дорослий теж може на ньому сидіти, але повноцінно відпочити не зможе.
- Розмір XXL - ширина - 90 см, висота - 125 див. Це крісло відмінно підійде для дорослої людини будь-якої комплекції. В такому кріслі вже зручно посидіти і відпочити біля телевізора або в сімейному колі.
- Розмір XXXL - ширина - 100 см, висота - 135 див. Цей розмір для тих хто любить відпочивати по-королівськи.
Головні достоїнства безкаркасних крісел TM iPuff:
- Для пошиву використовується тільки промислова армована нитка потрійного сплетення (підвищеної міцності);
- Подвійні шви з відстрочкою гарантують міцність і надійність меблів;
- Все кресла имеют фиксируемый внутренний чехол из нетканого полотна, позволяющий снять внешний чехол для чистки ли даже стирки в обычной бытовой машинке, а фиксация с внешним чехлом предотвращает перекручивание, чехлов внутри кресла;
- Защита от случайного открытия (двойной клапан на внешнем чехле состоит из липучки и молнии, кроме того - дополнительная липучка на внутреннем чехле) помешает любопытному ребёнку проверить, что внутри кресла;
- Удобная ручка для переноски кресла с дополнительными закрепами, не позволит разорвать швы самого кресла при чрезмерной нагрузке;
- Комбинированный, устойчивый к усадке наполнитель (EPS гранула 2-4 мм + холлофайбер) позволяет креслу сохранять форму, даже если в нём никто не сидит. Делает мебель боле мягкой и комфортной, а сам наполнитель максимально устойчивый к усадке;
- Надёжная транспортировочная упаковка, обеспечит доставку кресла-мешка к Вам домой без повреждений;
Каждое кресло дополнительно комплектуется:
- дополнительный пакет с 30 литрами наполнителя, которого достаточно для первой досыпки;
- официальным гарантийным талоном с реквизитами и мокрой печатью производителя, и книжкой с рекомендациями по эксплуатации;
Вся продукція TM iPuff виготовлена відповідно до стандартів ДСТУ.
Величезний вибір тканин, дозволить підібрати крісло під абсолютно будь-який інтер'єр, а декоративні та багатофункціональні пуфики зможуть не тільки підкреслити, але і стати родзинкою вашого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Наповнювач | Синтепух, Полістирольні кульки |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 125 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 90 см |
| Матеріал верху | Оксфорд |
| Виробник | iPuff |
| Розмір крісла | XXL (90х125 см) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Візерунки і принти | Популярне |
| Форма | Груша |
- Ціна: 2 833 ₴
