
Крісло мішок iPuff "Tik Tok. DJ" Оксфорд XXL (90х125 см) Помаранчевий
2 833 ₴
- Під замовлення
- Код: 110715
Відправка з 10 квітня 2026Крісло мішок iPuff "Tik Tok. DJ" пошито з міцної тканини оксфорд. Тканина Оксфорд ― це синтетична тканина, з якої шиють одяг, рюкзаки, намети та крісла груші. Вона досить міцна, вологостійка і легко чиститься. За такою тканиною легко доглядати. Ви можете очистити її щіткою, а при великих забрудненнях її можна випрати.
Крісло груша з оксфорду ідеально підійде для дому, офісу, кафе, дитячого розважального центру. Крісла з оксфорду також можна використовувати на вулиці, літніх майданчиках та біля басейнів.
Форма та наповнення крісел спеціально розроблені таким чином щоб при посадці повністю розвантажити напругу хребта і плечового пояса.
Універсальність форми крісла дозволяє сидіти в ньому з різною висотою посадки від 5 до 45 см, і з абсолютно будь-яким зручним нахилом спини.
Безкаркасні крісла TM iPuff це найбезпечніші меблі. Крісла не мають гострих кутів і твердих елементів! Навіть сама гіперактивна дитина не зможе подряпатися, поставити садно або синець. А дорослі назавжди забудуть про відбиті мізинці.
Друк на кріслі виконано сублімаційним способом. Даний метод друку дозволяє наносити повнокольорові зображення будь-якої складності у високому дозволі. Друк з часом не тріскається, не вигорає, не втрачає своєї яскравості протягом всього терміну експлуатації.
Вибираємо правильний розмір крісла мішка
Щоб отримати максимальне задоволення від відпочинку, необхідно вибрати правильно не тільки тканину але й відповідний розмір. Крісло мішок виготовляється в 4-х розмірах:
- Розмір L - ширина - 70 см, висота - 100 см. Це ідеальний розмір для дитини до 10 років.
- Розмір XL - ширина - 80 см, висота - 110 см. Це крісло підійде для підлітків та дітей доросліших за 10 років. Дорослий також може на ньому сидіти, але повноцінно відпочити не зможе.
- Розмір XXL - ширина - 90 см, висота - 125 см. Це крісло відмінно підійде для дорослої людини будь-якої комплекції. В такому кріслі вже зручно посидіти і відпочити біля телевізора або в сімейному колі.
- Розмір XXXL - ширина - 100 см, висота - 135 см. Цей розмір для тих хто любить відпочивати по-королівськи.
Головні переваги безкаркасних крісел TM iPuff:
- Для пошиву використовується тільки промислова армована нитка потрійного сплетення (підвищеної міцності);
- Подвійні шви з відстрочкою гарантують міцність і надійність меблів;
- Всі крісла мають фіксований внутрішній чохол з нетканого полотна, що дозволяє зняти зовнішній чохол для чищення чи навіть прання в звичайній пральній машинці, а фіксація із зовнішнім чохлом запобігає перекручуванню чохлів всередині крісла;
- Захист від випадкового відкриття (подвійний клапан на зовнішньому чохлі складається з липучки і блискавки, крім того - додаткова липучка на внутрішньому чохлі) завадить дитячій цікавості перевірити, що всередині крісла;
- Зручна ручка для перенесення крісла з додатковими закрепами, не дозволить розірвати шви самого крісла при надмірному навантаженні;
- Комбінований, стійкий до усадки наповнювач (EPS гранула 2-4 мм + холлофайбер) дозволяє кріслу зберігати форму, навіть якщо в ньому ніхто не сидить. Робить меблі більш м'якими та комфортними, а сам наповнювач максимально стійкий до усадки;
- Надійна транспортувальна упаковка забезпечить доставку крісла-мішка до Вашого дому без пошкоджень;
Кожне крісло додатково комплектується:
- додатковий пакет з 30 літрами наповнювача, якого достатньо для першого досипання;
- офіційним гарантійним талоном з реквізитами та мокрою печаткою виробника, і книжкою з рекомендаціями по експлуатації;
Вся продукція TM iPuff виготовлена відповідно до стандартів ДСТУ.
Величезний вибір тканин дозволить підібрати крісло під абсолютно будь-який інтер'єр, а декоративні і багатофункціональні пуфики зможуть не тільки підкреслити, але і стати родзинкою Вашого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Наповнювач | Синтепух, Полістирольні кульки |
| Обивний матеріал | Оксфорд |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 125 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 90 см |
| Виробник | iPuff |
| Розмір крісла | XXL (90x125 см) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Візерунки і принти | Популярне |
| Форма | Груша |
- Ціна: 2 833 ₴
