
Крісло мішок груша iPuff "Бургас 7" Велюр XXXL (100x135 см)
4 214 ₴
- Під замовлення
Відправка з 10 квітня 2026Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Крісло мішок груша iPuff "Бургас 7" Велюр XXXL (100x135 см)»
Дизайнерське крісло мішок груша iPuff "Бургас 7" пошито з м'якого, приємного на дотик велюру. Крісло мішок ідеально підходить для дому, офісу чи кафе. Крісло також можна використовувати на вулиці, літніх майданчиках або біля басейнів. Так само крісло стане відмінним подарунком досвідченому геймеру.
Форма і наповнення крісел спеціально розроблені таким чином щоб при посадці повністю розвантажити напругу хребта і плечового пояса.
Універсальність форми крісла дозволяє сидіти в ньому з різною висотою посадки від 5 до 45 см, і з абсолютно будь-яким зручним для Вас нахилом спини.
Безкаркасні крісла TM iPuff це найбезпечніші меблі. Крісла не мають гострих кутів і твердих елементів! Навіть сама гіперактивна дитина не зможе подряпатися, поставити садно або синець. А дорослі назавжди забудуть про відбиті мізинці.
Переваги велюру:
- м'яка тканина приємна на дотик;
- тканина стійка до впливу кігтів домашніх тварин;
- тканина має високу повітропроникність, в кріслі комфортно відпочивати в будь-який час року;
- простота в догляді – тканину можна пилососити;
- при сильному забрудненні змінний чохол можна випрати руками або в пральній машинці;
Вибираємо правильний розмір крісла мішка
Щоб отримати максимальне задоволення від відпочинку необхідно вибрати правильно не тільки тканину, але й відповідний розмір. Крісло мішок виготовляється в 4-х розмірах:
- Розмір L - ширина - 70 см, висота - 100 см. Це ідеальний розмір для дитини до 10 років.
- Розмір XL - ширина - 80 см, висота - 110 см. Це крісло підійде для підлітків та дітей доросліших за 10 років. Дорослий також може на ньому сидіти, але повноцінно відпочити не зможе.
- Розмір XXL - ширина - 90 см, висота - 125 см. Це крісло відмінно підійде для дорослої людини будь-якої комплекції. В такому кріслі вже зручно посидіти і відпочити біля телевізора або в сімейному колі.
- Розмір XXXL - ширина - 100 см, висота - 135 см. Цей розмір для тих хто любить відпочивати по-королівськи.
Головні переваги безкаркасних крісел TM iPuff:
- Для пошиву використовується тільки промислова армована нитка потрійного сплетення (підвищеної міцності);
- Подвійні шви з відстрочкою гарантують міцність і надійність меблів;
- Всі крісла мають фіксований внутрішній чохол з нетканого полотна, що дозволяє зняти зовнішній чохол для чищення чи навіть прання в звичайній пральній машинці, а фіксація із зовнішнім чохлом запобігає перекручуванню чохлів всередині крісла;
- Захист від випадкового відкриття (подвійний клапан на зовнішньому чохлі складається з липучки і блискавки, крім того - додаткова липучка на внутрішньому чохлі) завадить дитячій цікавості перевірити що всередині крісла;
- Зручна ручка для перенесення крісла з додатковими закрепами не дозволить розірвати шви самого крісла при надмірному навантаженні;
- Комбінований, стійкий до усадки наповнювач (EPS гранула 2-4 мм + холлофайбер) дозволяє кріслу зберігати форму, навіть якщо в ньому ніхто не сидить. Робить меблі більш м'якими та комфортними, а сам наповнювач максимально стійкий до усадки;
- Надійна транспортувальна упаковка забезпечить доставку крісла-мішка до Вашого дому без пошкоджень;
Кожне крісло додатково комплектується:
- додатковий пакет з 30 літрами наповнювача, якого достатньо для першого досипання;
- офіційний гарантійний талон з реквізитами та мокрою печаткою виробника, і книжка з рекомендаціями по експлуатації;
Вся продукція TM iPuff виготовлена відповідно до стандартів ДСТУ.
Величезний вибір тканин дозволить підібрати крісло під абсолютно будь-який інтер'єр, а декоративні і багатофункціональні пуфики зможуть не тільки підкреслити, але і стати родзинкою Вашого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Наповнювач | Синтепух, Полістирольні кульки |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Аератори | Ні |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 135 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 100 см |
| Матеріал верху | Велюр |
| Виробник | iPuff |
| Розмір крісла | XXXL (100х135 см) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Візерунки і принти | Популярне |
| Форма | Груша |
- Ціна: 4 214 ₴

