Пуф кубик з екошкіри "PS 4" стане важливим доповненням вашого інтер'єру. Розмір пуфика кубика дуже зручний - 45см завширшки та 45 см заввишки. Така форма дозволяє використовувати його як низький табурет, комфортну підставку для ніг, приліжкову тумбочку, місце зберігання телефону, пульта та інших дрібниць. Його можна поставити в дитячій кімнаті, спальні чи вітальні. Такому багатофункціональному пуфику будуть раді діти та дорослі.
Пуфик кубик "PS 4" пошитий з м'якої і приємної на дотик екошкіри. Тканина міцна, вологостійка та легко чиститься.
Переваги екошкіри:
- приємна на дотик, легко чиститься та миється;
- еластична і не тріскається;
- міцна, відмінно тримає форму та навантаження.
Чому вигідно купити пуф кубик з екошкіри "PS 4" саме у нас?
- Для пошиття використовується лише промислова армована нитка потрійного сплетення (підвищеної міцності);
- Подвійні шви з відстрочкою гарантують міцність та надійність;
- Ми є виробником пуфів, що дає нам можливість контролювати процес створення пуфів на кожному етапі виробництва;
- Ми купуємо оптом найкращі тканини та витратні матеріали. В результаті Ви можете придбати якісний пуф за доступною ціною;
- Сплатити вартість пуфика можна будь-яким зручним для Вас способом: на карту ПриватБанку або кур'єру в момент отримання;
- На всі пуфи ми надаємо 1 рік офіційної гарантії. Гарантійний випадок поширюється на виробничі дефекти тканини, цілісність липучок, блискавок, люверсів та швів.
Безкоштовна доставка крісел за адресою здійснюється кур'єрською службою Укрпошти.
Вся продукція TM iPuff виготовлена відповідно до стандартів ДСТУ.
Величезний вибір тканин, дозволить підібрати крісло під абсолютно будь-який інтер'єр, а декоративні і багатофункціональні пуфики зможуть не тільки підкреслити, але і стати родзинкою Вашого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Наповнювач | Синтепух, Полістирольні кульки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Виробник | iPuff |
| Візерунки і принти | Геймерські принти |
- Ціна: 1 430 ₴


Відправка з 10 квітня 2026